اخبار جهان

4 راه حل برای کاربران کوتاه قد با میز تحریر بلند

4 راه حل برای کاربران کوتاه قد با میز تحریر بلند

اگر شما فردی ریز اندام هستید ممکن است در تهیه لباس یا مبلمان مناسب با قد شما دچار مشکل شده باشید.

ما مشاهده کرده ایم که اکثر کاربران کوتاه قد کامپیوتر، دارای میز کامپیوتر با اندازه مناسب نیستند .
یک میز استاندارد برای همه کار نمی کند

ارتفاع یک میز کار معمولی بین 68 سانتی متر تا 75 سانتی متر از سطح زمین است. این مقدار برای کاربران ریز بسیار زیاد است. حتی برای کاربران با ارتفاع متوسط ​​نیز کمی زیاد است.

ضروری است که از میز تحریر مناسب متناسب با بدن خود استفاده کنید. حتی گذراندن یک ساعت در موقعیت ناراحت کننده بسیار طولانی است و هشت ساعت کار در روز بر روی میز که اندازه آن مناسب نیست می تواند برای سلامتی شما مضر باشد . و باعث مشکلات مختلفی مانند درد شانه ، کمر درد و گردن درد شود.

آیا برای کار روی میز بسیار بلند نیاز به راه حلی دارید؟ در اینجا برخی از موارد را باید در نظر گرفت. ما گزینه های متنوعی را برای شما ارائه می دهیم که برای هر بودجه و سبک زندگی مناسب است.
4 راه حل برای کاربران کوتاه قد با میز تحریر بلند

مراقب بدن خود باشید. سعی نکنید از میز کار غیر متناسب با بدنتان استفاده کنید. در اینجا چند راه حل در مورد نحوه استفاده کاربران کوتاه قد از یک میز استاندارد/بلند ارائه شده است.

راه حل 1: یک صندلی با ارتفاع متوسط ​​با سیلندر 12 سانتی و زیرپایی خریداری کنید.

نکته مثبت: ارتفاع صندلی شما به اندازه ای بالا می رود که بتوانید راحت تایپ کنید و پاهای شما دیگر با یک زیرپایی آویزان نمی شود . عمدتا ، این یک راه حل ارزان است.

به دلیل استفاده از زیر پایی از آنجا که پاهای خود را روی زمین قرار نداده اید ، کنترل صندلی را ندارید و ممکن است در نهایت از بازوها و شانه های خود برای نزدیکتر یا دورتر شدن به صفحه کلید خود استفاده کنید.

توجه داشته باشید که نشستن در تمام طول روز کاری می تواند باعث مشکلات جدی سلامتی شود. اگرچه این راه حل کم هزینه ترین است ، اما نسبت به راه حل های زیر تاثیر کمتری دارد

راه حل شماره 2: صندلی کم ارتفاع با سیلندر 10 سانتی متر و سینی صفحه کلید زیر میز خریداری کنید.

نکته مثبت: در مقایسه با راه حل شماره 1 ، سینی صفحه کلید به شما امکان می دهد صفحه کلید را به روی پای خود نزدیک کنید ، که این امر تا حدی درد بازو و شانه شما را تسکین می دهد. یک سیلندر 10 سانتی متری نیز برای یک فرد ریز اندام بسیار مناسب خواهد بود.

توجه داشته باشید این راه حل مجدد برای نشستن است و نشستن تمام روز سالم نیست .

راه حل شماره 3: یک صندلی کم ارتفاع با سیلندر 10 سانتی متری و استند دسک خریداری کنید.

نکته مثبت: داشتن یک استند دسک یک راه حل عالی و مقرون به صرفه است. این وسیله صفحه کلید را زیر دسکتاپ می آورد و به شما امکان می دهد بنشینید یا سر کار بایستید.

توجه کنید اگر مانیتور با سطح چشم شما تنظیم نشود ، حتما باید از یک زیر مانیتوری برای دستیابی به موقعیت مناسب مانیتور استفاده کنید.

راه حل 4: یک صندلی کم ارتفاع با سیلندر 10 سانتی متری به همراه میز نشیمن و بازوی مانیتور خریداری کنید.

نکته مثبت: این مهم است که بتوانید بین نشستن و ایستادن هنگام کار تغییر حالت دهید. به همین دلیل داشتن یک میز نشیمن یک راه حل عالی است. همچنین ، داشتن یک بازوی مانیتور به شما امکان می دهد تا تنظیمات خرد را انجام دهید تا مانیتور خود را در سطح چشم خود قرار دهید و همچنین ارتفاع صفحه کلید را با ارتفاع تایپ مناسب خود تنظیم کنید.

این پرهزینه ترین راه حل است.
نتیجه

وقتی به این فکر می کنید که چند ساعت پشت میز کار خود می گذرانید ، آیا فکر نمی کنید لیاقت داشتن محیط کاری را دارید را دارید که مناسب شما باشد؟

یکی از این چهار راه حل را در نظر بگیرید تا مطمئن شوید که در وضعیت مناسب بدن خود نشسته اید. مبدل میز یا میز نشیمن که به شما امکان نشستن یا ایستادن را می دهد ، بهترین راه حل برای کاربران کوتاه قد است.

دیدگاهتان را بنویسید